Život transformující týden

 

 

13. - 21.9.2019 Holandsko - Brandon Bays (tlumočení zajištěno)

 

(Seminář se v Evropě koná jednou ročně)

 

Život transformující týden Cesty je 8 dní prohlubování vašich schopností, které jste se do té doby naučili. Na vlastní kůži zažijete ještě hlubší životní pravdu a více rozšíříte vaše terapeutické schopnosti.

 

Po dobu těchto 8 dní semináře se naučíte, jak se ponořit do práce Cesty ze stavu hlubokého napojení na sebe. Brandon vám odhalí hloubkové procesy potřebné na vytvoření vlastního terapeutického postupu. Na konci týdne odejdete s novými schopnostmi, jejichž rozměr a prestiž vám umožní plynulou práci na úrovni duše nejen s klienty, ale i s vašimi blízkými.

 

Teď, když jsou léčivé schopnosti součástí vaší DNA, můžete:

 

  • Odhodit naučené postupy, nechat se přirozeně vést při používání terapeutických nástrojů a technik spontánně a intuitivně. Navrhnout si metodiku práce procesu podle sebe a přesunout se od matematiky k umění.
  • Naučit se pracovat s různými, vysoce specifikovanými lidskými problémy jako jsou sexuální bloky, látkové závislosti, zneužívání, znásilnění, chronické nemoci, deprese atd.
  • Zažít Proces smyslu života, který odhalí důvod bytí vaší duse a pomůže vám odhalit důvod bytí ostatních.
  • Naučit se být partnerem na léčivé cestě někoho jiného, na cestě od choroby k uzdravení.
  • Naučit se nastartovat kariéru jako profesionální terapeut Cesty. Naučit se soustavně podporovat klienty na jejich cestě za uzdravením.
  • Odejít jako kompletní, volná bytost, připravená předvést svoje schopnosti bez hranic celému světu.

 

Co říkají účastníci o tomto semináři:

 

„Program pro terapeuty Cesty mi otevřel pravdu o tom, kdo jsem. Odhalil lži o tom, kdo nejsem. Je to jako celý život si myslet, že jste kapka vody a vzbudit se s procitnutím, že jste celý oceán. A nejen to. Jste hvězdy, měsíc, stromy, jste všechno. Je to dar!“
- Katrina

 

Tento seminář je určen pro uchazeče přijaté do Programu akreditovaného terapeuta Cesty

 

Seminář je v angličtině s tlumočením do jiných jazyků. Tlumočení je možné si dokoupit. Cena semináře nezahrnuje náklady na ubytování a stravu. Za účelem poskytnutí nejhlubšího a maximálně osvobozujícího zážitku je nutné, abyste byli po dobu semináře ubytováni v místě konání. Pro účastníky semináře jsme dohodli speciální cenu.

 

Na seminář se můžete objednat emailem na info@cestabrandonbays.cz.

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK