Léčení vědomou komunikací

 

 

říjen 2019 Praha - Kevin Billett (tlumočení zajištěno)

 

 

Na tomto semináři zjistíte, jak vaše omezené vnímání, staré přesvědčení a nevědomá komunikace ovlivňují váš každodenní život.  Osvojíte si elegantní a výjimečně efektivní techniky a procesy, které povedou k uzdravení a změně – vašeho života a života lidí okolo vás. Seminář zahrnuje také prvky NLP.

 

Zažijte silné dynamické procesy, které vám otevřou cestu k vědomé komunikaci.

 

Po dobu  tohoto fascinujícího, silného a transformačního 2 a půl denního víkendu odhalíte, jaký obrovský dopad má naše verbální a neverbální komunikace na zdraví a pohodu každého z nás a naučíte se komunikovat elegantně a efektivně. 

Během tohoto víkendu odhalíte, jaký obrovský dopad má naše verbální i neverbální komunikace na naši fyziologii, chování a emoce a zjistíte, jak ovlivňovat fyzické zdraví a pohodu druhých zdravým způsobem. Přímo na sobě zažijete různé techniky a procesy přinášející uzdravení a zjistíte, jak můžete tyto nástroje používat s lehkostí a tak měnit svůj život. Odejdete s pocitem naplněnosti, inspirovaní a připravení odevzdat tuto hlubokou transformaci svým klientům, rodině a blízkým.

 

  • Vaše bytí se otevře širokému spektru emocí: od vysokého nadšení až po hluboké ticho.
  • Osvojíte si množství hodnotných transformačních nástrojů, včetně práce s fobiemi, zvládání bolesti, odstraňování konfliktních přesvědčení, změny nezdravého chování jakož i osvobození od nezdravých přísah a slibů.
  • Naučíte se pracovat z úrovně absolutní pravdy, používat posilňující jazykové nástroje.
  • Odejdete s hromadou hodnotných zručností, které můžete využívat v osobním i profesním životě s vědomím, že umíte pracovat vědomě, efektivně s lehkostí a s kýmkoliv ve vašem životě.

 

Uzdravení vědomou komunikací je nesmírně dynamický seminář, který je výsledkem společné práce Brandon a jejího partnera a výkonného ředitele společnosti The Journey International, Kevina Billetta. Oba sdílejí vášeň pro uzdravování a probouzení. Elegantní a posilňující komunikační dovednosti, které si během víkendu osvojíte, jsou přirozenou součástí jejich každodenního života.

 

„Posilněte sebe a své přátele elegancí a hloubkou své komunikace“

 

Seminář je v angličtině s tlumočením do jiných jazyků. Tlumočení je možné si dokoupit.
Je určen pro absolventy Vědomé hojnosti.

 

Cena semináře nezahrnuje náklady na ubytování a stravu. Za účelem poskytnutí nejhlubšího a maximálně osvobozujícího zážitku je nutné, abyste byli po dobu semináře ubytováni v místě konání. Pro účastníky semináře jsme dohodli speciální cenu.

 

Co říkají druzí o semináři Léčení vědomou komunikací:

 

Jelikož jsem před zhruba 10-ti lety studoval NLP, musím se přiznat, že jsem byl zprvu trochu skeptický, kolik mi tento seminář může skutečně dát. Brzy se ukázalo, že jsem se mýlil. Tento seminář, díky svému  optimismu  a často i humoru, dává  život těmto většinou „suchým“ technikám, a vezme nás přímo do zdroje samotného. Na konci jsem skutečně cítil zklamání, že seminář již končí.

- ML

 

Seminář si můžete objednat na info@cestabrandonbays.cz.

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK