Programy Cesty

 

 

Cesta vám nabízí 2 programy, které vám umožní najít vnitřní klid, otevřít se svobodě, uzdravit se a zažít skutečné osvobození. Prvním je Program osobní změny – který, jak už název napovídá, je vaší vlastní , osobní cestou. Druhým je Akreditační program Cesty – ideální v případě, že chcete najít svoje osobní osvobození a zároveň pomoci i druhým najít to svoje. 

 

Program Cesty pro terapeuty


Akreditovaný program pro terapeuty metody CESTA patří k nejucelenějším, nejhlubším a nejintenzivnějším programům svého druhu. Je unikátní svou komplexností a tím, že proniká do nitra člověka a přetváří ho k lepšímu. Tato osvobozující metoda vám umožní znovuobjevit vlastní sílu a nalézt množství nových schopností, které vám pomohou zlepšit všechny aspekty života, využít vlastní potenciál a žít život naplno, bez omezení. Po probuzení vlastních smyslů budete schopni tuto uzdravující proměnu předat ostatním a usnadnit jim přechod k ničím nespoutané svobodě a pevnému zdraví.

Představte si, že sami na sobě zažijete jednu z nejhlubších léčivých terapií, že na základě vlastního prožitku tuto metodu doslova absorbujete. Pak si představte, že můžete pomoci změnit a „rozzářit" životy lidí kolem vás – vašich nejbližších, přátel, klientů...

 

Ve své každodenní práci najdete skutečný smysl, význam a hluboké naplnění...
Stanete se součástí změny, kterou si přejete ve světě vidět!


Základní podmínkou a prvním krokem k účasti v celém programu je absolvování základního semináře Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje. Pokud jste základní seminář již absolvovali, zažili jste na vlastní kůži hloubku této práce. Současně už víte, že Brandon Bays učí své techniky nikoliv prostřednictvím teorie, ale prostřednictvím zážitkových seminářů, neboť pouze vaše vlastní zkušenost vám dá skutečnou schopnost pracovat s touto metodou tak, že se stane vaší bytostní součástí. Vy sami se osvobodíte a stanete se léčivým nástrojem.

 

Další semináře:Po absolvování programu je na získání akreditace potřebné vypracovat 45 případových studií ( v rodném jazyce) a odevzdat je do roku od ukončení programu. Po vyhodnocení případových studií získáte akreditaci terapeuta Cesty, na základě které můžete začít poskytovat placené terapeutické služby.

Po dobu seminářů na sobě pocítíte různé účinky uzdravování, abyste si vyjasnili problémy, které doteď bránili žít váš plný potenciál. Jakmile se osvobodíte a dovolíte si pustit do vlastního života štěstí, celistvost a klid, stanete se inspirací a oporou pro všechny okolo vás. Stanete se samotnou prací, Cestou. Vaše samotná přítomnost bude léčit, transformovat, povzbuzovat ostatní ke změně.

Kontaktní údaje všech doporučovaných akreditovaných terapeutů Cesty najdete ZDE.  Na mezinárodní verzi www.thejourney.com jsou uvedeni terapeuti z celého světa, tak aby vás jako terapeuta CESTY mohl kontaktovat kdokoli a odkudkoli. 


Do budoucnosti vkročíte s lehkostí, v hluboké moudrosti a s jasnou vizí vašeho skutečného smyslu.

Jak se přihlásit?


Emailem na info@cestabrandonbays.cz. Poté vám zašleme vám přihlášku. Po jejím vyplnění a zaslání na náš email vás zaregistrujeme mezi uchazeče a pošleme vám potřebné informace týkající se celého programu.

Ceny seminářů nezahrnují ubytování, cestovné a stravování.

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK