Léčení vědomou komunikací

 

 

 


Objevte, jaké obrovské účinky má naše verbální a neverbální komunikace na naši fyziologii, chování a emoce a zjistěte, jak působit na rozpoložení druhých zdravým a prospěšným způsobem.


Seminář Léčení vědomou komunikací je pokročilý seminář Cesty naplněný silnými, dynamickými procesy otevírajícími vaše srdce, které vám umožní komunikovat vědomým, elegantním a nenuceným způsobem z hloubky vaší podstaty, zprostředkující tak hloubkové léčení a přeměnu ve vás i v druhých

 

 

CHCI SE PŘIHLÁSITCo můžete očekávat od tohoto fascinujícího, silného a transformačního prodlouženého víkendu:


  • Odhalíte, jaký nesmírný dopad má naše verbální a neverbální komunikace na naši rozvahu a harmonii a zjistíte, jak komunikovat elegantněji a efektivněji.
  • Sami na sobě zažijete silný vliv komunikace na vaše emoce, chování a schopnost vašeho těla uzdravit se.
  • Naučíte se jak otevřít svoje srdce a vědomě vytvořit vztah s klientem používajíc osvobozující a léčivé jazykové vzorce.
  • Zažijete jak se celé vaše bytí otevírá širokému spektru emocí: od nevázané energie až po hluboký klid.
  • Osvojíte si množství cenných transformačních nástrojů, včetně práce s fobiemi, zvládání bolesti, protichůdných přesvědčení, změny nezdravého chování, osvobození a přeměny nezdravých přísah a slibů.
  • Naučíte se pracovat z pozice absolutní pravdy, v energii milosti, používajíce posilňující jazykové nástroje.
  • Odejdete s hromadou cenných zručností, které můžete používat jak v osobním, tak profesionálním životě a s vědomím, že jste schopní pracovat na vědomé úrovni, efektivně a ladně s kýmkoli ve vašem životě.

 

Seminář Léčení vědomou komunikací je výsledkem společné práce Brandon Bays a jejího partnera, Kevina Billeta. Oba dva jsou naplnění vášní pro probuzení a uzdravování lidí. Elegantní a silné komunikační zručnosti, které si osvojíte na tomto víkendovém semináři jsou přirozenou součástí jejich každodenního života.

 

Termín konání: 8. -10.6.2018

Doba trvání kurzu: 2 a půl dne

Místo konání: Praha - hotel Occidental Praha , Na strži 32, Praha 4

 

Ubytování : ubytování není povinné, ale pro lepší prožití semináře doporučujeme ubytovat se v místě konání. Zajistili jsme pro vás zvýhodněnou cenu. Přihlásit se můžete ZDE, při vyplňování zadejte slevový kód CORPORATE

 

Strava: strava není zahrnuta v ceně semináře. Cena za občerstvení během dne je Kč 345,- za celou dobu konání semináře (ovoce + nápoje) - povinné. Je možné objednat si oběd ve formě 3-chodového vegetariánského menu za cenu Kč 359,-. Oběd je možné objednat nejpozději týden před zahájením semináře. Strava se platí při registraci.

 

Seminář je v angličtině se simultánním překladem do čestiny.

 

Seminář je určen pouze pro absolventy semináře Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje.