Seminář Cesta – Nástroje pro inspirativní přístup k dětem

 
 

 

Jak emoce a buněčné vzpomínky ovlivňují náš každodenní život

Chcete se dozvědět, jak emoce a buněčné vzpomínky ovlivňují náš každodenní život? Rádi byste udělali první krůček na cestě za sebepoznáním a seznámili se s unikátními nástroji pro práci s dětmi?

Cesta je průlomová transformační a uzdravující metoda vytvořená světově uznávanou, nejlépe prodávanou autorkou knih a expertkou na léčbu těla a duše Brandon Bays. Cesta byla celosvětově uznána jako unikátní nástroj sloužící k uvědomění a osvobození nekonečného lidského potenciálu.

Cesta pomohla tisícům lidí na celém světě osvobodit se od strachu, úzkosti, stresu, deprese, nízkého sebevědomí, chronického vzteku a zloby, fyzických onemocnění a chorob, od problémů souvisejících se závislostmi, užíváním návykových látek, opakováním nezdravých vzorců chování, sexuálním zneužíváním, problémy ve vztazích či v profesním růstu. Používáním metody Cesta obyčejní lidé dosahují neobyčejných výsledků bez ohledu na věk, prostředí, kulturu a výchovu. Cesta vznikla jako univerzální nauka, jedinečná svého druhu.

Cesta nyní přináší unikátní nástroje pro kreativní přístup k dětem. Pomáhá dětem vyrovnat se s tématy, jako je rozvod rodičů, šikana, dospívání, problémy s učením, schopnost sebevyjádření, ztráta někoho blízkého. Také pomáhá poodkrýt v dětech jejich zářící potenciál, posílit jejich sebedůvěru a rozvíjet tvořivost.

Tento seminář představuje dva dny nabité nejen teorií, ale hlavně praktickými cvičeními.

Fascinující seminář, kde si osvojíte a zároveň sami zažijete, jak:

  • Poodkrýt vlastní potenciál.
  • Zakusit, co je pro mě v životě to nejlepší / nejdůležitější.
  • Osvobodit zářící dětský potenciál.
  • Pomáhat vám a dětem vyrovnat se s tématy jako rozvod rodičů, šikana, dospívání, problémy s učením, schopnost sebevyjádření, ztráta někoho blízkého.
  • Posílit vaši a dětskou sebedůvěru a rozvíjet tvořivost.
  • Projít osvobozující a uvolňující proces «Cesta pro děti».
  • Uvolnit svou vlastní dětskou přirozenost, radost a hravost.

V sobotu budete mít možnost blíže se seznámit s metodou Cesty. Získáte základní stavební kameny práce s emocemi a formou praktických cvičení a miniprocesů sami na sobě zažijete, jakým způsobem metoda pracuje. Vaše vlastní otevřenost bude bránou k pochopení pocitů a potřeb vašich dětí.

V sobotu odpoledne si každý účastník projde proces Cesta pro děti, při kterém získá přístup k hluboko uloženým buněčným vzpomínkám, vyčistí je a zažije sílu odpuštění.Tím si osvojí praktický a účinný nástroj, s nímž bude moci dále pomáhat dětem řešit nejrůznější témata a traumatizující životní situace. Budete mít k dispozici skripta s podrobným návodem, pomocí kterého hladce projdete celým procesem.

V neděli budete stavět na základech, které byly položeny v sobotu. Dozvíte se spoustu užitečných rad a informací a naučíte se používat nástroje zaměřené na práci s dětmi. Budete učit, jak efektivně pracovat s dětmi a rozvíjet jejich přirozené schopnosti. Díky tomu, že si sami prožijete proces objevení vlastního dětského potenciálu, naučíte se ho spontánně používat vždy, když bude v životě potřeba.

Přijďte s otevřenou myslí a otevřeným srdcem, s upřímným přáním osvobodit sebe, své vnitřní dítě i děti okolo nás!

Doporučujeme přečíst si knihu Cesta pro děti od autorky Brandon Bays. Tato kniha obsahuje zkušenosti terapeutů a příběhy dětí, které Cestu samy na sobě zažily.

2-denní seminář je určen všem, nejen rodičům a lidem, kteří s dětmi pracují, ale také těm, kterým není lhostejné, jaká generace mladých lidí zde bude vyrůstat*.


DATA SEMINÁŘŮ UVEŘEJNÍME, JAKMILE BUDOU DALŠÍ SEMINÁŘE V PLÁNU. Předběžně je to jaro 2017. V případě zájmu nás kontaktujte a budeme Vás přednostně informovat.


 

INFORMACE k semináři:

Datum a místo konání:  Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10,  www.kc-greenpoint.cz

 

Čas konání: 

sobota  9,00 hod. (přesně) - 20,00 hod.

             začátek registrace od 8,30 hod.

neděle  9,00 hod. (přesně) - 19,00 hod.

 

Storno podmínky:

  • Nejpozději 30 dnů před začátkem semináře - zaplacená částka je vratná po odečtení 10% administrativního poplatku.
  • Méně než 30 dnů před začátkem semináře - zaplacená částka je nevratná, ale lze ji převést na jiný seminář cesty.
  • Zvýhodněná cena nelze stornovat. Lze ji převést na jiný seminář.
 
Přihláška ZDE
 
Prožitkový Intro večer
Pokud si stále nejste jisti, že seminář je to, co právě hledáte, jste srdečně zváni na prožitkový večer, na kterém budete mít možnost dozvědět se o metodě a o semináři více informací.
 
Praha - Maitrea,
Více informací ZDE

 

Stravování: Po celý den bude k dispozici voda, o přestávkách pak ovoce a musli tyčinky.

Oběd je k dispozici v blízké pizzerii  Carosello v ceně Kč 200,--/den, a to formou 3 menu. Pokud máte o stravování zájem, zatrhněte tuto možnost v přihlášce. Můžete si samozřejmě přinést vlastní oběd či svačinu. Doporučujeme lehčí stravu.

 

Ubytování:  Zajistili jsme pro vás zvýhodněnou cenu ubytování v hotelu Fortuna CITY ( www.hotelfortunacityprague.com)

Jednolůžkový pokoj se snídaní:       900,- Kč/pokoj/noc

Dvoulůžkový pokoj se snídaní:     1.100,- Kč/pokoj/noc

Trojlůžkový pokoj se snídaní:       1.500,- Kč/pokoj/noc

 

V případě zájmu si pokoje rezervujte přímo v hotelu. Při rezervaci uveďte název semináře nebo se odkažte na organizační tým Cesty. Pokud máte zájem o přiřazení do pokoje k jinému účastníkovi semináře, oznamte to prosím na recepci a napište nám. Pokud to bude možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme na: +420 777 557 708, +420 602 296 802,

info@namaja.cz


Informace o projektu Naslouchat dětem, který je zaměřen na pedagogy a jiné pracovníky pracujícími s dětmi se dočtete na www.namaja.cz

Na našem webu využíváme soubory cookies, které nám pomáhají zkvalitnit naše služby. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich využitím.

Další informace OK